Absolutely Spotless ZAGADKA

ur. 19.11.2007




ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2010

ZWYCIĘZCA EUROPY 2011

JEDYNY BEAGLE NA ŚWIECIE Z NIEPOWTARZALNYM TYTUŁEM:
CHAMPION STULECIA FCI

INTERCHAMPION
CHAMPION POLSKI
CHAMPION VDH
CHAMPION BCD
CHAMPION LITWY
POLSKI CHAMPION WTERANÓW
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY
MŁODZIEŻOWY CHAMPION VDH
MŁODZIEŻOWY CHAMPION BCD
CHAMPION CZESKIEGO KLUBU BEAGLE
BALTIC WINNER 2011
ZWYCIĘZCA KLUBU POLSKI 2009
ZWYCIĘZCA KLUBU CZECH 2010
ZWYCIĘZCA KLUBU LITWY 2010
ZWYCIĘZCA KLUBU LITWY 2011
ZWYCIĘZCA KLUBU LITWY 2013
1 x BIS SZCZENIĄT I
2 x Najlepsze Szczenię Klubu
4 x Najlepsze Szczenię
6 x Wybitnie obiecujące szczenię I
13 x Zwycięzca Młodzieży
5 x Najlepszy Junior w Rasie
3 x Zwycięzca Weteranów
3 x Najlepszy Weteran w Rasie
79 x CAC/CWC
61 x Najlepsza Suka w Rasie
3 x Najlepszy Pies w Ruchu I
37 x CACIB
5 x Res. CACIB
44 x Zwycięzca Rasy (BOB)
1 x BIS Junior II
1 x BIS Junior III
17 x BOG I
8 x BOG II
4 x BOG III
1 x BOG IV
1 x BIS I
5 x BIS II
3 x BIS III
1 x BIS WETERAN I
3 x nominacja Crufts 2010
1 x nominacja Crufts 2011

• Radom - 25.05.2008 - Wystawa Krajowa - wybitnie obiecująca - sędzia Marian Paweł Bocianowski
• Leszno - 01.06.2008 - Wystawa Międzynarodowa - wybitnie obiecująca I - sędzia Janusz Opara
• Prostejov (Czechy) - 14.06.2008 - Wystawa Klubowa - Najlepsze Szczenię Klubu - sędzia Anna Sofie Gothen (DK)
• Vosendorf (Austria) - 22.06.2008 - Wystawa Klubowa - Najlepsze Szczenię Klubu - sędzia Wallace A. Westren (Irlandia)
• Kraków - 29.06.2008 - Wystawa Międzynarodowa - wybitnie obiecujące szczenię I, Najlepsze Szczenię
  - sędzia Vladimir Piskay (Słowacja)
• Warszawa - 11.07.2008 - Wystawa Międzynarodowa - wybitnie obiecująca - I miejsce, Najlepsze Szczenię,
  BIS Szczeniąt - I miejsce - sędzia Svetlana Radjuk (Białoruś)
• Sopot - 09.08.2008 - Wystawa Krajowa - wybitnie obiecująca - I miejsce, Najlepsze Szczenię Wystawy
  - sędzia Johen H. Eberchardt (Niemcy)
• Sopot - 10.08.2008 - Wystawa Międzynarodowa - wybitnie obiecująca - I miejsce, Najlepsze Szczenię
   - sędzia Joop Hiddes (Holandia)
• Lipsk (Niemcy) - 13.09.2008 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Jug.CH.VDH - sędzia Barbara Larska
• Lipsk (Niemcy) - 14.09.2008 - Wystawa Krajowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Jug.CH.VDH - sędzia Siegfried Peter (Niemcy)
• Budapeszt (Węgry) - 03.10.2008 - Wystawa Europejska - klasa młodzieży - ocena doskonała III/26
  - sędzia Frank Kane (Wielka Brytania)
• Rostok (Niemcy) - 11.10.2008 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała II, Res-Anw.Dt.Jug.CH.VDH
  - sędzia Anna Sofie Gothen (Dania)
• Nitra (Słowacja) - 01.11.2008 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Zwycięzca Młodzieży
  - sędzia Viera Staviarska (Słowacja)
• Nitra (Słowacja) - 02.11.2008 - Wystawa Klubowa - ocena doskonała II - sędzia Borsfai Csaba (Węgry)
• Kielce - 16.11.2008 - Wystawa Krajowa - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior - sędzia Marian Paweł Bocianowski
• Kassel (Niemcy) - 06.12.2008 - Wystawa Krajowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Jug.CH.VDH
  - sędzia Josef Pohling (Niemcy)
• Kassel (Niemcy) - 07.12.2008 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Jug.CH.VDH
  - sędzia Jochen H. Eberhardt (Niemcy)
• Wilno (Litwa) - 20.12.2008 - Wystawa Międzynarodowa - Zwycięzca Młodzieży - sędzia Jaroslav Matyas (Słowacja)
• Wilno (Litwa) - 21.12.2008 - Wystawa Międzynarodowa - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
  - sędzia Joanna Walsh (Irlandia)
• Opawa (Czechy) - 31.01.2009 - Wystawa Klubowa-Specjalistyczna - Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy (BOB)
  - sędzia Jill Peak (Wielka Brytania)
• Brno (Czechy) - 07.02.2009 - Wystawa Międzynarodowa - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOG Junior II,
   nominacja Crufts 2010 - sędzia Stanislav Bucko (Słowacja)
• Wilno (Litwa) - 14.03.2009 - Wystawa Międzynarodowa - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior,
  Zwycięzca Rasy (BOB), BIS Junior III, BOG I, BIS III, nominacja Crufts 2010 - sędzia Paula Rekiranta (Finlandia)
• Wilno (Litwa) - 15.03.2009 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała II - sędzia Stefan Popov (Bułgaria)
• Katowice - 20.03.2009 - Wystawa Międzynarodowa - Zwycięzca Młodzieży, nominacja Crufts 2010
  - sędzia Karl Reisinger (Austria)
• Legionowo - 04.04.2009 - Wystawa Krajowa - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior - sędzia Jadwiga Niciewicz
• Częstochowa - 19.04.2009 - Wystawa Krajowa - CWC, NSwR - sędzia Krystyna Opara
• Opole - 25.04.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NSwR, CACIB - sędzia Saja Juutilainen (Finlandia)
• Łódź - 02.05.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CWC - sędzia Viera Staviarska (Słowacja)
• Kraków - 27.06.2009 - Wystawa Klubowa - CWC, Zwycięzca Klubu 2009, Zwycięzca Rasy (BOB), BIS I
   - sędzia Elly Vervoort (Holandia)
• Kraków - 28.06.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, Res.CACIB - sędzia Velez Pico Roberto (Puerto Rico)
• Bremen (Niemcy) - 01.08.2009 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, CACIB,
  NDSwR, BOB, BOG II - sędzia Siegfried Peter (Niemcy)
• Bremen (Niemcy) - 02.08.2009 - Wystawa Krajowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Ch.VDH
  - sędzia Phyllis Poduschka-Aigner (Austria)
• Sopot - 08.08.2009 - Wystawa Specjalistyczna - CWC, NSwR, Najlepszy Pies w Ruchu I
  - sędzia Colin D. Ashmore (Wielka Brytania)
• Sopot - 09.08.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NSwR, CACIB - sędzia Tamas Jakkel (Węgry)
• Białystok - 30.08.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, CACIB, NSwR, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG I, BIS II
  - sędzia Renata Petkeviciene (Litwa), BOG - sędzia Jelena Kruus (Estonia), BIS - sędzia Stefan Sinko (Słowenia)
• Lipsk (Niemcy) - 12.09.2009 - Wystawa Krajowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, NDSwR, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG I - sędzia Peter Beyersdorf (Niemcy)
• Lipsk (Niemcy) - 13.09.2009 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC, NDSwR,
  CACIB - sędzia Wolfgang Trumpfheller (Niemcy)
• Wrocław - 27.09.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Anna Rajs
• Bratysława (Słowacja) - 09.10.2009 - Wystawa Światowa - klasa pośrednia - ocena doskonała IV/17
  - sędzia Ramon Podesta (CHL) / Sigrid Jarmer (Austria) / Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (Polska)
• Bratysława (Słowacja) - 10.10.2009 - Wystawa Krajowa - klasa pośrednia - ocena doskonała I, CAC, NDSwR -
  sędzia Aramis Joe Lim(AU)
• Wilno (Litwa) - 24.10.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CAC - sędzia Elżbieta Sobieszczańska (Polska)
• Wilno (Litwa) - 19.12.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, Res. CACIB - sędzia Jelena Kruus (Estonia)
• Wilno (Litwa) - 20.12.2009 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, CACIB - sędzia Inessa Rodina (Rosja)
• Rzeszow - 14.02.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, Res.CACIB - sędzia Jan Ryk
• Leszno - 28.02.2010 - Wystawa Champion of Champion's - CWC, NDSwR - sędzia Ove Germundsson (Szwecja)
• Katowice - 26.03.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Berri Beare (Irlandia)
• Legionowo - 10.04.2010 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR - sędzia Barbara Larska
• Opole - 24.04.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Dorota Witkowska
• Łódź - 01.05.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG III,
   nominacja Cruft's 2011 - sędzia Libuse Ubrova (Czechy)
• Częstochowa - 16.05.2010 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR - sędzia Lenka Frncova (Czechy)
• Leszno - 06.06.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Andrzej Mania
• Benesov U Semil (Czechy) - 12.06.2010 - Wystawa Klubowa - CAC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy (BOB)-
  sędzia Ray Lindholm (Szwecja)
• Herning (Dania) - 25.06.2010 - Wystawa Światowa - klasa championów - ocena doskonała I, CACIB,
  Zwycięzca Świata 2010 - sędzia Gitte Finnich-Pedersen (Dania)
• Warszawa - 10.07.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, Res.CACIB - sędzia Elaine Ty (Filipiny)
• Druskienniki (Litwa) - 06.08.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB) -
  sędzia T.Iwanowa (Rosja)
• Druskienniki (Litwa) - 07.08.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB),
  BOG I - sędzia Hans Boelaars (Holandia)
• Druskienniki (Litwa) - 08.08.2010 - Wystawa Klubowa - CAC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy(BOB) -
  sędzia Luis Catalan(Portugalia)
• Sopot - 14.08.2010 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), Najlepszy Pies w Ruchu I -
  sędzia Sue Bownds (Australia)
• Sopot - 15.08.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC - sędzia Kari Jarvinen (Finlandia)
• Radom - 22.08.2010 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG I, BIS III   -
  sędzia Grzegorz Weron
• Kraków - 05.09.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Vladimir Piskay (Sk)
• Łódź - 19.09.2010 - Wystawa Klubowa - CWC - sędzia Tomasz Mroczek
• Wrocław - 26.09.2010 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Stephen Wheeler
• Dortmund - 16.10.2010 - Wystawa Krajowa - Anw.Dt.Ch.VDH - sędzia Thomas Warneke (Niemcy)
• Głogów - 28.01.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG I,
  BIS III - sędzia Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
• Leszno - 27.02.2011 - Wystawa Championów - CWC, NDSwR, Zw.Rasy (BOB),
   finalista wśród 32 najlepszych championów wystawy - sędzia Grzegorz Weron
• Katowice - 25.03.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG III -
  sędzia Salvatore Tripoli (Włochy)
• Wilno (Litwa) - 26.01.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, BOS, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG II -
  sędzia Jelena Kruus (Estonia)
• Wilno (Litwa) - 27.01.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, BOS, CACIB - sędzia Valentina Ivaniseheva (Rosja)
• Zabrze - 10.04.2011 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I - sędzia Grzegorz Weron
• Opole - 30.04.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I, BIS II -    sędzia Theo Lennen (Belgia)
• Dortmund (Niemcy) - 07.05.2011 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, CACIB,
  FCI-Jahrhundertsieger, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG II - sędzia Siegfried Peter (Niemcy)
• Krosno - 15.05.2011 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I, BIS II -
  sędzia Jadwiga Niciewicz
• Leszno - 05.06.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG II -
  sędzia Ludmila Nikitina (Rosja)
• Kraków - 26.06.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I -
  sędzia Lyubov Terenteva (Rosja)
• Warszawa - 16.07.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB) -
  sędzia Anna Sofie Gothen (Dania)
• Druskienniki (Litwa) - 05.08.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB),
  BOG III - sędzia Leni Finne (Finlandia)
• Druskienniki (Litwa) - 06.08.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB),
  BOG II - sędzia Dorota Witkowska
• Druskienniki (Litwa) - 07.08.2011 - Wystawa Klubowa - CAC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy(BOB) -
  sędzia Kresten Scheel(Dania)
• Sopot - 13.08.2011 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), Najlepszy Pies w Ruchu I -
  sędzia Brian Fogarty (Irlandia)
• Sopot - 14.08.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG IV -
  sędzia Rafael Malo Alcrudo (Hiszpania)
• Lipsk (Niemcy) - 20.08.2011 - Wystawa Krajowa - ocena doskonała I, Anw.Dt.Ch.VDH, Res.CAC -
  sędzia Sandra Rechtacek (Niemcy)
• Lipsk (Niemcy) - 21.08.2011 - Wystawa Międzynarodowa - ocena doskonała I, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC, NDSwR,
  CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB) - sędzia Peter Beyersdorf (Niemcy)
• Leeuwarden (Holandia) - 02.09.2011 - Wystawa Europejska - Zwycięzca klasy championów - ocena doskonała I,
  CAC, CACIB, Zwycięzca Europy 2011 - sędzia Wim Wellens (Holandia)
• Łódź - 18.09.2011 - Wystawa Klubowa - CWC - sędzia Tina Sulce (Łotwa)
• Wrocław - 25.09.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I -
  sędzia Grzegorz Weron
• Nowy Dwór Mazowiecki - 02.10.2011 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I
  - sędzia Małgorzata Caprari
• Poznań - 22.10.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, Res.CACIB - sędzia Barbara Larska
• Nitra (Słowacja) - 18.11.2011 - Wystawa Klubowa - CAC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy(BOB) -
  sędzia Urosevic Milivoje (Serbia)
• Nitra (Słowacja) - 19.11.2011 - Wystawa Międzynarodowa - CAC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB) -
  sędzia Grzegorz Weron
• Kielce - 11.11.2012 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG III
  - sędzia Grzegorz Weron
• Bydgoszcz - 25.11.2012 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I, BIS II
  - sędzia Jadwiga Niciewicz
• Legionowo - 08.12.2012 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I, BIS II
  - sędzia Tomasz Borkowski
• Będzin - 20.01.2013 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG II
 - sędzia Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
• Rzeszów - 03.02.2013 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy(BOB)
 - sędzia Andrzej Brabletz
• Bydgoszcz - 09.02.2013 - Wystawa Nocna - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I
 - sędzia Dorota Witkowska
• Bydgoszcz - 10.02.2013 - Wystawa Walentynkowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I
 - sędzia Elżbieta Chwalibóg
• Włocławek - 10.03.2013 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG I
 - sędzia Jadwiga Niciewicz
• Legionowo - 23.03.2013 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy(BOB), BOG II
 - sędzia Maria Zasada
• Opole - 27.04.2013 - Wystawa Międzynarodowa - CWC - sędzia Milivoje Urosevic(Serbia)
• Poznań - 25.05.2013 - Wystawa Klubowa - CWC - sędzia Siegfried Peter (Niemcy)
• Kraków - 16.06.2013 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB - sędzia Flera Chaykovskaja (Rosja)
• Druskienniki (Litwa) - 04.08.2013 - Wystawa Klubowa - CAC, Zwycięzca Klubu, BOS -
   sędzia Ray Lindholm (Szwecja)
• Wrocław - 29.09.2013 - Wystawa Międzynarodowa - CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB), BOG II
  - sędzia Dorota Witkowska
• Legionowo - 06.10.2013 - Wystawa Krajowa - CWC, NDSwR - sędzia Jadwiga Niciewicz
• Kielce - 22.11.2015 - Wystawa Międzynarodowa - Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran w Rasie
  - sędzia Małgorzata Wieremeijczyk-Wierzchowska
• Legionowo - 13.12.2015 - Wystawa Krajowa - Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran w Rasie,
  BIS Weteran I - sędzia Małgorzata Supronowicz
• Legionowo - 10.04.2016 - Wystawa Krajowa - Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran w Rasie
  - sędzia Grzegorz Weron

Ch. USA.
Scentini The AVIATOR

Ch. USA
SPRINGFIELD N SKYLINE'S BIG SHOT

DARAGOJ ANOTHER FANTASY

DARAGOJ VIVA ZAPATA

DARAGOJ SAVANNAH ROSE

SPRINGFIELD'S DARLING CRYSTAL

CLARION CRYSTAL FIRE

SPRINGFIELD'S BONNIE AIMEE

Ch. USA
SKYLINE'S CHARISMATIC

JUST-WRIGHT BRAVEHEART

JUST-WRIGHT LETHAL WEAPON

JUST-WRIGHT SHE'S LIKE THE WIND

SKYLINE'S
RUMOUR HAS IT

MEADOW CREST'S CRUISE CONTROL

TEMATEKI'S BATERY NOT 'NCLUDED

Ch. Pl., Mł. Ch. Pl., Zw. Kl.
SPOTLESS KAMEA

Int. Ch., Ch. Pl., Mł. Ch. Pl., Zw. Pl.
DARAGOJ
FRANK ZAPPA

DARAGOJ
CRYSTAL RAIN

CLARION
CRYSTAL FIRE

DARAGOJ LOVENOTE

DARAGOJ
LITLE BOLDLADY

BRIARHILL
OUR OWN BRUCIE

DARAGOJ CARDAMOM

Mł. Ch. Pl., Ch. Pl.
CALABRIA'S CAMILIA TEL QUEL

Int. Ch., Zw. Europy 2000, Zw. Pl., Ch. Pl., NL., Lux., DK.
DARAGOJ
COUNTRY CLASSIC

CLARION
CRYSTAL FIRE

DARAGOJ LOVENOTE

Int. Ch., Ch. Pl.
BORÓWKA TEL QUEL

HAREHUNDEN DRUFUS

DARAGOJ OPERA

 


  Copyright © 2006-2007 -  Beagle Absolutely Spotless - Wszelkie prawa zastrzeżone